https://sklep.akademiaarchitektury.pl/ • Eichholtz lampa

• AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o. •


Tworząc aranżacje w określonym stylu, architekci i projektanci wnętrz często poszukują oryginalnego oświetlenia, które dopełni całość i na przykład powiększy optycznie pomieszczenie. Wszystko zależy od tego, czy ma to być oświetlenie do pomieszczenia służącego do pracy, czy tego, którego głównym zadaniem jest dawanie domownikom relaksu.

Do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym idealnie pasować będą lampy marki Eichholtz. Na przykład lampa Marina doskonale sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu i dobrze wyglądać będzie zarówno w salonie, jak i w jadalni czy sypialni. Równie piękne są utrzymane w tym samym stylu lampy Redcliffe, De Haviland czy Spitfire tej samej marki. Są to duże lampy ze stali chromowej, ale niektóre są dostępne także w czerni lub mosiądzu. Dają przyjemne, niezbyt ostre światło, dlatego niezwykle sprzyjają wypoczynkowi. Wymienione produkty można nabyć na stronie sklep.akademiaarchitektury.pl i należą do najbardziej poszukiwanego i ekskluzywnego asortymentu.

Dodano dnia: 2018-10-16

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 505 160 677 / Adres: Łąkowa 11 / Kod pocztowy: 90-562 / Miejscowość: Łódź / Domena: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

Czarnożyły

https://zbiornikizagrosze.pl/


car1

Marbex sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki

https://dywanstyl.pl/


car1

Fotografia Robert Maciaszczyk

Łódź

http://www.maciaszczyk.info/