Panasonic Lumix DC GH5 body

• Alamak Sp. z o. o. Sp. k. •


Wysoka jakość zdjęć to parametr, na który uwagę zwracają zarówno amatorzy, jak i profesjonalni fotografowie. Nic zatem dziwnego, że wiele firm stara się, aby ich sprzęt spełniał największe wymagania użytkowników. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o firmę Panasonic. Oferowane przez pasazfoto.pl modele aparatów tej firmy to produkty, których nie powstydzą się najlepsi fotografowie na świecie. Jeden z nich — Panasonic Lumix DC GH5 body jest najlepszą lustrzanką w tej serii.

Wspomniany model ma przetwornik obrazu Live MOS posiadający rozdzielczość w wysokości 20,3 megapikseli. Nie da się zatem ukryć, że aparat jest niezwykle wydajny. Jakość zdjęć oceniana jest jako najwyższa spośród aparatów z tej serii aparatów cyfrowych. Z tego modelu producent usunął filtr dolnoprzepustowy, co sprawiło, że lustrzanka doskonale nadaje się do fotografowania ruchu. 

Specjalnie wbudowana technologia Depth From Defocus w połączeniu z innymi funkcjami sprawia, że aparat szybko ustawia ostrość, dzięki czemu jest w stanie zrobić zdjęcia seryjne w zawrotnej prędkości. 

Dodano dnia: 2018-12-29

Wystaw OpinieAdam Nowak dodał komentarz 2019-02-07 11:36:45 Ocena 4

Lustrzanka opisywana tutaj jest naprawdę sprzętem z najwyższej półki, ale zasługuje na to swoimi osiągnięciami.


Telefon: 501 009 185 / Adres: Władysława Reymonta 4 / Kod pocztowy: 93-491 / Miejscowość: Łódź / Domena: https://www.pasazfoto.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

Czarnożyły

https://zbiornikizagrosze.pl/


car1

BEST CARS RENT

Łódź

https://www.bestcarsrent.pl/


car1

Elektriko.pl

Łódź

https://www.elektriko.pl/