Grunty inwestycyjne Tarnowo podgórne





• Anna Real Estate •


Wielkopolska firma anna.com.pl prowadzi długoletnią działalność w zakresie nieruchomości, która pozwala im oferować doskonale ulokowane grunty inwestycyjne w Tarnowie Podgórnym, Poznaniu, Lusowie, jak i kilku innych atrakcyjnych lokalizacjach. Przede wszystkim, są to grunty służące do aktywizacji gospodarczej - bez stresu możesz na nich wybudować hotele, biurowce, powierzchnie handlowe, restauracje, a nawet budynki mieszkaniowe.

Przedsiębiorstwo anna.com.pl zyskało już na wielkopolskim rynku wielu zadowolonych klientów, którzy z powodzeniem rozwijają swoje inwestycje! Zaletą, na którą wielu z nich zwróciło, uwagę jest bliskość drogi krajowej Poznań-Warszawa oraz Poznań-Berlin, jak i bliskość lotniska w Poznaniu. Niemniej ważny jest aspekt finansowy - grunty oferowane przez firmę są niezwykle atrakcyjne, a do tego kuszące cenowo. Z pewnością nie znajdziesz lepszej oferty niż ta przedstawiona przez anna.com.pl. Przekonaj się sam! 

Dodano dnia: 2017-11-22





Wystaw Opinie



Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +61-8411-810 / Adres: Skrytka pocztowa 53 / Kod pocztowy: 60-955 / Miejscowość: Poznań / Domena: http://www.anna.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Professional Creative

Opalenica

http://professionalcreative.eu/