http://apartzakop.pl/ | Apartamenty Stara Polana

• ApartZakop.pl •


Zarówno zimą, jak i latem, turystów odwiedzających Zakopane czeka szereg różnych atrakcji. Tatry, u stóp których położona jest ta miejscowość, gwarantują niezapomniane widoki i cudowne doznania. Jednymi z piękniejszych może być, bez wątpienia, spacer górską doliną, czy wycieczka w wysokie partie gór. Mimo, że Zakopane każdego roku odwiedza bardzo wiele osób, istnieje szansa na spędzenie tu kilku chwil w spokoju i samotności.

Chwila relaksu po aktywnym dniu to cudowny moment. Warto zatem zadbać o właściwe miejsce noclegowe w dobrej lokalizacji i z odpowiednim komfortem. Takie warunki bez wątpienia oferują apartamenty Stara Polana, znajdujące się w samym centrum Zakopanego. To nowocześnie urządzone miejsce, przeznaczone dla sześciu osób, składa się z dwóch sypialni oraz pokoju dziennego. Do dyspozycji gości jest również bezpłatny dostęp do Internetu, basen, sauna, sala zabaw dla dzieci oraz jacuzzi. Rezerwacja jest możliwa przez stronę apartzakop.pl.

Dodano dnia: 2019-04-15

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 882 708 530 / Adres: Sienkiewicza 1C / Kod pocztowy: 34-500 / Miejscowość: Zakopane / Domena: http://apartzakop.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

CzesciAGD.pl

Kraków

https://czesciagd.pl/


car1

Relaks Misja - biuro podróży

Kraków

https://www.relaksmisja.com/