Rękawice antyprzecięciowe





• Aroni Artur Wrona •


Wszędzie tam, gdzie używa się w pracy ostrych narzędzi, takich jak noże, piły, czy nożyce najbardziej narażone na uszkodzenia są ręce. Dlatego wyprodukowano wysokiej jakości rękawice antyprzecięciowe, które wykonane są w większości z mieszanki tworzyw sztucznych, poliestru i stali nierdzewnej. Są one odporne nie tylko na przecięcia, ale także na rozdarcia czy przetarcia. 

Sklep internetowy aveon.pl ma w sprzedaży wiele rodzajów rękawic dedykowanych różnym gałęziom przemysłu. Rękawice UVEX najlepiej nadawać się będą dla monterów, pracowników zakładów metalurgicznych, transportu czy przemysłu szklarskiego. Są tu także rękawice, które nie mają w swoim składzie włókien szklanych i nie powodują zanieczyszczeń, mogą być zatem używane w przemyśle spożywczym. Należą do nich m.in. rękawice firmy REIS czy PORTWEST SHARP. Jako że uraz ręki zdarza się najczęściej, warto zainwestować w tego typu ochronę pracownika.

Dodano dnia: 2018-01-04





Wystaw Opinie




Telefon: 606379176 / Adres: Dekabrystów 78 a / Kod pocztowy: 42-202 / Miejscowość: Częstochowa / Domena: https://www.aveon.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Plisso

Czechowice-Dziedzice

http://www.plisso.pl


car1

Foto odbicie

Tychy

http://www.foto-odbicie.pl/


car1

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

https://www.aptekawsieci.pl/