http://auto67.pl/ | Wypożyczalnia samochodów lotnisko Szczecin

• Auto67 •


Wynajem samochodu na lotnisko to wygodna opcja dla każdego, kto przylatuje do jakiegoś miasta na kilka dni np. w celach biznesowych. Jeśli w najbliższym czasie przylatujesz do Szczecina i zamiast taksówkami lub komunikacją miejską chcesz poruszać się po mieście wynajętym samochodem, to polecamy Ci ofertę firmy Auto67.pl. To sprawdzona i ceniona wypożyczalnia samochodów w Szczecinie. U nich możesz wynająć samochód bezpośrednio na lotnisko. Dzięki temu nie musisz martwić się o dojazd do wypożyczalni i z powrotem.
Ta wypożyczalnia samochodów na lotnisko w Szczecinie to idealna opcja dla każdego, kto przylatuje do Szczecina na ściśle określony czas i nie chce go tracić na poszukiwania wypożyczalni czy zamawianie i oczekiwanie na taksówki. U nich większość formalności, łącznie z zarezerwowaniem samochodu na wybrany termin, możesz załatwić online. Dlatego odwiedź jak najszybciej ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem auto67.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Na pewno znajdziesz u nich auto idealne dla Ciebie, w dodatku w konkurencyjnej cenie.

Dodano dnia: 2017-10-23

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 881 67 67 67 / Adres: Jagiellońska 67B / Kod pocztowy: 70-382 / Miejscowość: Szczecin / Domena: https://auto67.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kreator Finansów

Szczecin

http://www.kreatorfinansow.pl/


car1

HESTIA Nieruchomości

Szczecin

http://www.hestianieruchomosci.pl/


car1

EVER Nieruchomości

Koszalin

http://evernieruchomosci.pl/