Pilastry elewacyjne • https://bestdekor.pl/

• BEST DEKOR •


Poprzez zmianę elewacji można odmienić charakter całego budynku i nadać mu odmiennego wyglądu. Nie potrzeba wydawać ogromnych sum pieniędzy na kosztowe remonty, dzięki tanim elementom dekoracyjnym, takim jak sztukateria styropianowa. Dużym zainteresowaniem w dekoracji zewnętrznej cieszą się pilastry elewacyjne, które proponuje w sprzedaży firma Best Dekor spod Kielc.

Pilastry stosuje się najczęściej przy drzwiach oraz na rogach ścian. Dzięki zaaplikowaniu tego typu elementu można odmienić wygląd budynku na znacznie elegantszy, bogatszy i pełen klasy. Na pilaster składa się trzon oraz głowica, które z kolei wykonuje się z bardzo wytrzymałego i nowego styropianu. Daje to gwarancję długiego użytkowania bez obaw o jej kruszenie się. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem najlepszej sztukaterii styropianowej, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dodano dnia: 2018-05-19

Wystaw Opinieyerrar dodał komentarz 2018-08-31 14:34:33 Ocena 5

Sztukateria ścienna sygnowana marką Best Dekor jest wykonana z dbałością o detale oraz odpowiednio wytrzymała (użyty materiał jest odporny na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych).


Telefon: 505166552 / Adres: Stare Kanice 7 / Kod pocztowy: 28-363 / Miejscowość: Oksa k. Kielc / Domena: https://bestdekor.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Przygody na obcasach

Stavanger

https://przygodynaobcasach.pl


car1

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Wrocław

http://www.planerfinansowy24.pl/


car1

E-CDP

Wrocław

https://www.e-cdp.pl/