Centrum Stopy Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji stóp | Wrastające paznokcie Łódź

• Centrum Stopy Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji stóp •


Dolegliwość, jaką są wrastające paznokcie, powstaje na skutek częstego ucisku płytki na wał paznokciowy. W rezultacie zaczynają tworzyć się opuchnięcia, stany zapalne oraz nieprzyjemne infekcje, powodujące dyskomfort. W wielu  przypadkach problem ten dotyczy dużego palca u nogi, jednak można się z nim spotkać nawet w przypadku palców u rąk. Przypadłość ta nie powinna być bagatelizowana, ponieważ brak podjęcia odpowiedniego leczenia w skrajnych przypadkach prowadzi do częściowej lub całościowej amputacji palca.

Ranleczenie.pl to miejsce, w którym skontaktować się można z doświadczonym podologiem. Usuwa on wrastające paznokcie mieszkańcom Łodzi, wykorzystując przy tym sterylne i precyzyjne narzędzia. Problem ten może dotknąć każdego, niezależnie od wieku. Szczególnie narażeni na niego są sportowcy (zwłaszcza piłkarze), a wszystko to za sprawą wzmożonej potliwości stóp oraz silnych uderzeń w piłkę.

Dodano dnia: 2019-02-15

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 42 631 04 54 / Adres: Lutomierska 65 / Kod pocztowy: 91-048 / Miejscowość: Łódź / Domena: https://ranleczenie.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

Czarnożyły

https://zbiornikizagrosze.pl/


car1

BEST CARS RENT

Łódź

https://www.bestcarsrent.pl/


car1

Elektriko.pl

Łódź

https://www.elektriko.pl/