Http://macro.net.pl/produkty/widia/widia-obrobka-otworow/

• Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o. •


Rozwiercanie, nawiercanie czy wiercenie otworów, to tylko niektóre z operacji obróbki skrawaniem, które wykonuje się na obrabiarkach, tokarkach czy frezarkach, za pomocą odpowiednich narzędzi, takich jak różnego typu wiertła, rozwiertaki i nawiertaki. Z bogatą ofertą wysokiej jakości narzędzi do obróbki otworów marki Vidia, zapoznasz się na http://macro.net.pl/produkty/widia/widia-obrobka-otworow/. Jest to strona cenionego Centrum Techniki Macro, które poleca wiertła składane ze stali nierdzewnej, w ofercie są:

  • wiertła do otworów podłużnych
  • wiertła z wymienną głowicą.

Jeśli chodzi o wiercenie otworów, to rekomendowana firma oferuje także rozwiązania niestandardowe, w tym projektowanie i produkcję monolitycznych narzędzi do wiercenia, jak niestandardowe wiertła z ostrzami lutowanymi z węglików spiekanych, cermetali i ostrzami z PCD. Te ostatnie najczęściej stosowane są do obróbki, np. stopów aluminium i magnezu oraz tworzyw sztucznych.

Dodano dnia: 2018-12-04

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 61 656 35 55 / Adres: Klonowa 24 / Kod pocztowy: 62-002 / Miejscowość: Suchy Las / Domena: http://macro.net.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/