Dentysta Rugby

• Corby Private Medical Centre •


Potrzebujesz pilnie usług stomatologicznych, ale nie masz pojęcia do kogo się zgłosić? Jesteś polakiem, który na co dzień mieszka i pracuje w Anglii i chciałbyś, aby Twój lekarz stomatolog mówił w Twoim języku ojczystym? Nie jest to takie nierealne i wcale nie musisz z tego powodu wracać do Polski! Jeśli potrzebny jest Ci pilnie dobry i sprawdzony dentysta w Rugby lub w innej miejscowości w Wielkiej Brytanii, który będzie mówił po polsku, to koniecznie odwiedź stronę internetową corbypmc.com i sprawdź ich ofertę. U nich znajdziesz dentystów i lekarzy innych specjalizacji, którzy tak samo, jak Ty mieszkają i pracują w Anglii, ale mówią po polsku. 
Corby Private Medical Centre to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o polakach, którzy mieszkają za granicą. Dzięki ich profesjonalnym usługom w wielu angielskich miastach i miasteczkach możesz skorzystać z profesjonalnych usług medycznych świadczonych przez lekarza, który mówi w Twoim języku ojczystym. Ułatwi Ci to znacznie zrozumienie wszystkich fachowych nazw i terminów medycznych oraz sprawi, że sama wizyta będzie mniej stresująca. 

Dodano dnia: 2018-02-08

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +44 1536 202111 / Adres: Pytchley Court 8 / Kod pocztowy: NN-17 / Miejscowość: Corby / Domena: http://www.corbypmc.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Euro Furniture

Stanmore, London

http://www.eurodeko.co.uk/


car1

GOLDEN TRADE LTD

London

https://intymnosc.pl/


car1

OpiekunkaRadzi.pl


https://opiekunkaradzi.pl