Meble kuchenne bydgoszcz

• Culina 3D Sp. z o.o. •


Serce domu, jakim określa się kuchnię, powinno być stworzone z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania. Co ważne, należy wziąć pod uwagę nie tylko walory estetyczne, ale i funkcjonalność, przestrzeń i wiele innych kwestii składających się na dobrze zaaranżowane i przemyślane w pełni wnętrze. 

Pomóc w osiągnięciu tego celu, może firma culina3d.pl, która oferuje meble kuchenne. Bydgoska firma posiada salon mebli kuchennych, do którego można przyjść, przyjrzeć się realizacjom, zapoznać z produktami i dowiedzieć więcej o usługach firmy. W salonie oferowane są także usługi planowania kuchni - razem ze specjalistami możesz stworzyć kuchnię swoich marzeń z wykorzystaniem wytrzymałych, funkcjonalnych i niezwykle designerskich mebli od współpracującego z firmą producenta. Postaw na dane przedsiębiorstwo, a z pewnością przez lata cieszyć się będziesz niesamowitą kuchnią!

Dodano dnia: 2018-12-17

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 513 712 709 / Adres: Marii Skłodowskiej Curie 33 / Kod pocztowy: 85-733 / Miejscowość: Bydgoszcz / Domena: https://culina3d.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

https://www.odeka.pl/


car1

Pretty Clever

Bydgoszcz

https://prettyclever.pl/


car1

Kancelaria Daniel Woźny

Bydgoszcz

http://www.kancelaria.komornicza.com.pl