Szafy Wrocław • http://e-cdp.pl/

• E-CDP •


CDP to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. To właśnie dlatego bez problemu radzi sobie ona nawet z nietypowymi zleceniami. Do jej usług należy przygotowywanie mebli na wymiar na zlecenia klientów. Ich wysoka jakość i staranność wykonania to gwarancja, iż będą służyły domownikom przez wiele długich lat.

Pomieszczenia na poddaszu są kłopotliwe, jeśli chodzi o ich rozplanowanie. CDP oferuje wysokiej klasy meble, którymi można zabudować wnęki. Ten zabieg sprawi, że mały pokój wyda się większy.

Oferta ww. firmy pozwala na zabudowanie powierzchni zlokalizowanej pod schodami. W ten sposób można zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania zarówno drobiazgów, jak i przedmiotów o sporych rozmiarach.

Jeśli interesują Cię szafy we Wrocławiu, skontaktuj się z firmą telefonicznie. Zainspiruj się zrealizowanymi przez CDP projektami udostępnionymi na jej stronie internetowej.

Dodano dnia: 2018-01-19

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 71 389 46 79 / Adres: Braniborska 14 / Kod pocztowy: 53-680 / Miejscowość: Wrocław / Domena: https://www.e-cdp.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Przygody na obcasach

Stavanger

https://przygodynaobcasach.pl


car1

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Wrocław

http://www.planerfinansowy24.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

http://www.sciskpol.pl/