Polerowanie samochodu | FAME DETAILING Katowice

• FAME DETAILING •


Niezależnie od marki pojazdu, każdy lakier z biegiem lat zaczyna blaknąć, co negatywnie wpływa na estetykę auta. Na szczęście jest metoda, by temu zaradzić, a jest nią polerowanie samochodu w Katowicach, którym zajmuje się Fame Detailing. Zatrudnieni w niej specjaliści dysponują niezbędnym sprzętem wieloletnim doświadczeniem oraz dużą wiedzą, dzięki czemu świadczą oni usługi na najwyższym poziomie. Jest to prosty i sprawdzony sposób na to, by móc na nowo cieszyć się nieskazitelnym lakierem, który przyciągać będzie spojrzenia.

Polerowanie samochodowego lakieru jest jednym z najbardziej efektownych zabiegów w procesie detailingu i jednocześnie najlepszym sposobem na przywrócenie karoserii świeżości. Jest ono w stanie usunąć różnego rodzaju skazy i rysy, uwydatniając jednocześnie połysk lakieru. Usługa ta nie jest droga, dlatego też na skorzystanie z niej może pozwolić sobie każda osoba zainteresowana.  

Dodano dnia: 2018-12-05

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 515 917 844 / Adres: Krakowska 87 / Kod pocztowy: 40-001 / Miejscowość: Katowice / Domena: https://www.famedetailing.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Plisso

Czechowice-Dziedzice

https://www.plisso.pl


car1

Foto odbicie

Tychy

http://www.foto-odbicie.pl/


car1

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

https://www.aptekawsieci.pl/