Adidas czapka zimowa Linear Woolie

• F.H. Cotex-bis s.c. •


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest ochrona głowy, aby uchronić się przed późniejszymi problemami na przykład z zatokami. Te osoby, które lubią szykowną odzież i chętnie kupują znane marki, mogą zaopatrzyć się w sklepie CTX Sport w doskonałej jakości czapki. Na przykład czapka zimowa Linear Woolie marki adidas doskonale zabezpieczy nie tylko głowę, ale także uszy, ponieważ ma wywijany podwójny ściągacz, który ochroni przed zimnem i przed wiatrem.

Artykuł ten dostępny jest na stronie sklepu zarówno dla pań, panów, młodzieży, jak i dla dzieci. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji dla każdej osoby, która lubi tego rodzaju odzież. Czapka wykonana jest w 96% z poliakrylu, 3% nylonu i 1% elastanu dlatego nie rozciąga się, idealnie przylega do głowy i doskonale chroni. Zdobi ją logo producenta, ale także wspaniały biało-czarny pompon. Na stronach sklepu można nabyć odzież tej marki dla całej rodziny w wersji letniej i zimowej na treningi, a także na spacer lub zakupy. Sklep gwarantuje szybką wysyłkę wszystkich zakupionych towarów i zwrot do 30 dni od zakupu.

Dodano dnia: 2019-03-20

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 530 063 730 / Adres: Jana III Sobieskiego 1 / Kod pocztowy: 14-200 / Miejscowość: Iława / Domena: https://ctxsport.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Elbląg

https://sklep.dorjan.pl/


car1

Lupus Fabryka Mebli Sp. z o. o.

Elbląg

https://meblelupus.pl/


car1

BERRY Joanna Dedek

Iława

https://berry.com.pl/