Foto4Fun - Fotobudki Warszawa

• Foto4Fun •


Zbliżają się urodziny, a Ty zastanawiasz się nad tym, co zrobić, żeby jak najdłużej zostały w pamięci gości? Jesteś optymistą, który lubi zarażać innych pozytywną energią? Pomyśl o tym, jak możesz urozmaicić ten dzień, gwarantując sobie i innym niesamowitą zabawę.

Fotobudkę można wynająć w Warszawie niezależnie od okoliczności, a jej cena jest na tyle korzystna, że nie nadszarpnie domowego budżetu. Dodatkowe gadżety w postaci zabawnych akcesoriów sprawią, że Ty i Twoi bliscy, na długo zapamiętacie te chwile, oglądając zdjęcia z dowcipnej sesji, okraszonej dawką pozytywnej energii.

Nie musisz martwić się formalnościami. Ty wynajmujesz fotobudkę, a foto4fun.com.pl dostarcza ją na miejsce, kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy. Dodatkowo jeden z pracowników zostanie z Wami na posterunku, dbając o to, żeby nic nie zakłóciło wspaniałej zabawy, a na wypadek problemów, posłuży fachową poradą.

Dodano dnia: 2019-02-21

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 697 553 652 / Adres: Jaworowa 4 / Kod pocztowy: 42-500 / Miejscowość: Będzin / Domena: https://www.foto4fun.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Plisso

Czechowice-Dziedzice

https://www.plisso.pl


car1

Foto odbicie

Tychy

http://www.foto-odbicie.pl/


car1

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

https://www.aptekawsieci.pl/