Firma alpinistyczna

• FRATERIS-AQUA •


Prace realizowane na dużych wysokościach, takie jak mycie okien, malowanie dachów, elewacji, renowacja kominów hutniczych, należą do niebezpiecznych, dlatego bardzo ważne jest, aby osoby, które ją wykonują, były odpowiednio wykwalifikowane i przygotowane do pełnienia swoich obowiązków, a także przeszkolone z zasad BHP. Muszą one również posiadać aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do prac wysokościowych. Firma alpinistyczna FRATERIS-AQUA spełnia powyższe wymogi. Decydując się zatem na zatrudnienie powyższej firmy, możesz być spokojny o to, że praca zespołu będzie wykonywana z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa oraz oczywiście rzetelnie. Swoje usługi oferuje nie tylko klientom przemysłowym, ale również indywidualnym.

Zapoznaj się z pełną ofertą na stronie internetowej firmy. Co do wyceny za zlecone zadanie będzie ona rozpatrywana indywidualnie.

Dodano dnia: 2017-11-19

Wystaw OpinieAnna Borowska dodał komentarz 2018-05-18 10:38:22 Ocena 3

Budowaliśmy z mężem dom, dwupiętrowy z parterem, czy suterenami jak kto woli. Nie obeszło się bez zatrudnienia firmy do położenia dachu.


Telefon: +48 518 526 159 / Adres: Cicha 7 / Kod pocztowy: 35-326 / Miejscowość: Rzeszów / Domena: http://frateris-aqua.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Przedsiębiorstwo Buczek - Piotr Buczek

Krosno

http://buczekmeble.pl/


car1

BOHO-Art

Rzeszów

https://boho-art.pl/


car1

PPC Film Studio

Rzeszów

https://www.ppcfilmstudio.pl