Imprezy integracyjne

• GLAM Events & Lifestyle •


Tam, gdzie brakuje zrozumienia nie ma szansy na powodzenie w codziennej pracy. Potrafi się to odbić na kondycji wielu przedsiębiorstw, dlatego mądry szef nie będzie czekał na problemy. Zamiast tego wynajmie agencję Glam Events & Lifestyle, która w sposób profesjonalny zajmie się przygotowaniem wydarzenia umacniającego relacje w ramach kadry. Pojęcie team-buildingu warto sobie przyswoić, ponieważ bez niego efektywne zarządzanie coraz częściej okazuje się niemożliwe.

Ciekawe i zapadające w pamięć imprezy integracyjne w Poznaniu opłaca się powierzać najlepszym w swoim fachu. Wiele agencji nie radzi sobie z nimi tak dobrze jak prezentowana w tym miejscu. Lata doświadczeń, rozległe kontakty w całej Polsce i umiejętności dobrania charakteru eventu do specyfiki zespołu to ogromne walory tej firmy. Wyjaśnia to, z jakich powodów zyskuje ona tak wysokie noty wśród sporego grona podmiotów gospodarczych.

Dodano dnia: 2017-12-12

Wystaw Opinie
Telefon: +48 502 485 586 / Adres: Baraniaka 88E/F / Kod pocztowy: 61-131 / Miejscowość: Poznań / Domena: http://glamevents.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/