Mieszkania od dewelopera Szczecin | http://www.hestianieruchomosci.pl/

• HESTIA Nieruchomości •


Marzysz o nowym, pięknie wykończonym mieszkaniu w nowoczesnym bloku na obrzeżach Szczecina? A może interesują Cię tylko nowe inwestycje mieszkalne w samym centrum miasta? Zgłoś się do biura Hestia Nieruchomości! U nich znajdziesz naprawdę piękne mieszkania od dewelopera w Szczecinie o różnym metrażu i różnym standardzie. Szeroka oferta naprawdę wielu ciekawych mieszkań zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta sprawi, że bez problemu znajdziesz idealne mieszkanie dla siebie. 
Odwiedź stronę internetową hestianieruchomosci.pl i sprawdź dokładnie, jakie mieszkania i w jakich lokalizacjach u nich znajdziesz. Zastosuj odpowiednie filtry, aby przejrzeć tylko i wyłącznie oferty, które spełniają Twoje wymagania i skontaktuj się z nimi już teraz, aby obejrzeć wybrane lokale i wybrać z nich to mieszkanie, które najlepiej Ci odpowiada pod względem lokalizacji, metrażu oraz ceny. 

Dodano dnia: 2018-05-07

Wystaw Opinieravof dodał komentarz 2019-04-30 12:45:36 Ocena 3

Dzięki współpracy z HESTIA Nieruchomości udało mi się nabyć mieszkanie od dewelopera w dobrej lokalizacji. Jestem bardzo zadowolony zarówno z metrażu, jak i ceny. :)


Telefon: 735 007 008 / Adres: Podgórna 63 / Kod pocztowy: 70-205 / Miejscowość: Szczecin / Domena: http://www.hestianieruchomosci.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kreator Finansów

Szczecin

http://www.kreatorfinansow.pl/


car1

''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.

Szczecin

https://iapteka.pl/


car1

Kapitan Cook

Luboń

https://www.kapitan-cook.pl/