Sala weselna Aleksandrów łódzki - Kamienica6

• Kamienica6 •


Wesele to bez wątpienia najbardziej uroczyste wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary. I choć można je organizować niemalże w każdym miejscu, to właśnie wesela odbywające się w restauracjach, cieszą się coraz większym uznaniem. Przykładem takiego miejsca jest Kamienica nr 6, która poza smacznym jedzeniem, oferuje także komfortowe noclegi w nowoczesnych, zadbanych i doskonale wyposażonych pokojach. Jest to sala weselna w Aleksandrowie Łódzkim, od lat zajmująca się organizacją tego typu przedsięwzięć.

Dużą zaletą tego miejsca jest kompleksowość oferty. Oznacza to, że obsługa udostępnia nie tylko wspomniane już pokoje, ale też przestronną salę weselną i winiarnie. Sala ta jest na tyle duża, że bez problemu pomieści nawet dużą liczbę zaproszonych gości. Będą oni mieli okazję spróbować doskonałej, polskiej kuchni oraz najlepszych win, pochodzących z różnych zakątków świata.

Dodano dnia: 2019-02-26

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 735161534 / Adres: Plac Kościuszki 6 / Kod pocztowy: 95-070 / Miejscowość: Aleksandrów Łódzki / Domena: https://kamienica6.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

Czarnożyły

https://zbiornikizagrosze.pl/


car1

BEST CARS RENT

Łódź

https://www.bestcarsrent.pl/


car1

Elektriko.pl

Łódź

https://www.elektriko.pl/