Warszawa naprawa iPhone

• Kom-Serwis Sebastian Maścibrocki •


Masz iPhone'a, który koniecznie wymaga naprawy? Nie chcesz wymieniać telefonu na nowy, ale nie chcesz też, aby koszty naprawy były większe niż obecna wartość Twojego telefonu? W takim razie zgłoś się do profesjonalistów z firmy KOM-SERWIS w Warszawie, którzy specjalizują się w naprawie iPhone'ów i innych produktów firmy Apple. 
Odwiedź ich stronę internetową gsm-ursus.pl i sprawdź ich ofertę. Zapoznaj się dokładnie z wykonywanymi przez nich usługami i sprawdź ich cennik. Jesteśmy pewni, że jeśli potrzebna Ci pilnie naprawa iPhone'a w Warszawie nie znajdziesz lepszego serwisu niż ten. Wybierając ich ofertę, nie tylko masz pewność, że otrzymasz usługi na najwyższym możliwym poziomie, i że Twój iPhone po naprawie posłuży Ci przez długie lata. U nich masz także pewność, że nie będziesz musiał wydać fortuny na naprawę, a także, że nie zostaniesz naciągnięty na niepotrzebne wydatki. 

Dodano dnia: 2018-02-14

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 888733744 / Adres: Dzieci Warszawy 9 / Kod pocztowy: 02-495 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://gsm-ursus.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Warszawa

http://www.wigra.com.pl/


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/