Kreator Finansów - Konto osobiste bez karty

• Kreator Finansów •


Karta płatnicza – to dziś standardowy element, który oferowany jest praktycznie przez wszystkie banki, działające na terenie naszego kraju, jako dodatek do konta osobistego. Jednak – może się zdarzyć, że dany klient nie chce mieć karty.

Dosyć często przytaczanym przez media przykładem – był Stanisław Lem, który swoją kartę płatniczą po prostu pociął i wyrzucił. Jakie banki w Polsce oferują konto osobiste bez karty?

Ciekawym miejscem w polskich zasobach sieci WWW, dla wszystkich, szukających odpowiedzi na tak postawione pytanie, będzie portal, poświęcony finansom osobistym – kreatorfinansow.pl.

Jest to młoda, lecz szybko rozwijająca się inicjatywa, której główna siedziba mieści się w Szczecinie. Cały zatrudniony tam personel stawia sobie za punkt honoru, by strony serwisu kreatorfinansow.pl był możliwie wartościowym źródłem wiedzy o produktach bankowych dla osób fizycznych.

Dodano dnia: 2017-11-06

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 91 831 00 77 / Adres: 26 kwietnia / Kod pocztowy: 71-126 / Miejscowość: Szczecin / Domena: http://www.kreatorfinansow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

HESTIA Nieruchomości

Szczecin

http://www.hestianieruchomosci.pl/


car1

''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.

Szczecin

https://iapteka.pl/


car1

EURO-MAX S.C. Małgorzata Sobolewska, Adam Sobolewski

Szczecin

http://www.euro-maxsc.pl/