Właściwości lecznicze oleju z pestek moreli

• Miramar Sp. z o.o. •


Naturalne składniki odżywcze znaleźć można w wielu produktach, z których korzysta się każdego dnia, Mogą one mieć pozytywny wpływ na organizm człowieka. Niestety, coraz częściej się o tym zapomina, stosując zamiast tego sztucznie wytwarzane zamienniki. A przecież wystarczy sięgnąć po to, co skrywa się w naturze. Chociażby olej z pestek moreli ma takie właściwości lecznicze, które trudno znaleźć w innych specyfikach. Przede wszystkim polecany jest w przypadku leczenia nowotworów, ze względu na wysoką zawartość witaminy B17. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oleju i jego właściwości, zajrzyj na stronę olini.pl. Znajdziesz tam informacje przygotowane przez rodzinną tłocznię, która zajmuje się wykonywaniem najlepszych olejów dostępnych na rynku. Wszystko to dzięki profesjonalnemu podejściu i tłoczeniu na zimno, które pozwala na to, by zachować wszelkie wartości odżywcze. 

Dodano dnia: 2018-05-24

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 93 222 687 / Adres: Nowa Wieś 155 / Kod pocztowy: 58-308 / Miejscowość: Dziećmorowice / Domena: https://olini.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Przygody na obcasach

Stavanger

https://przygodynaobcasach.pl


car1

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Wrocław

http://www.planerfinansowy24.pl/


car1

E-CDP

Wrocław

https://www.e-cdp.pl/