Wynajem biura na godziny poznań

• MULTIKOMPLEKS COWORKING BIURA •


Idea coworkingu to stosunkowo nowy pomysł, który ma na celu ułatwienie i uefektywnienie pracy przedsiębiorstwom, nieposiadającym własnego biura. Zamiast ponosić stałe koszty jego utrzymania, lepiej zdecydować się na wynajem sali na specjalne okazje, na przykład negocjacje, szkolenia czy prezentacje. Dzięki wynajęciu odpowiedniej powierzchni do pracy na godziny lub doby można zaoszczędzić środki pieniężne oraz zapewnić sobie przyjemną pracę w dobrych warunkach.

Wynajem biura na godziny w Poznaniu to atrakcyjna oferta nie tylko dla firm, ale również jednoosobowych działalność gospodarczych oraz freelancerów. Zachęcamy do odwiedzenia strony poznan-coworking.pl w celu poznania szczegółowych informacji. Dogodna lokalizacja oraz w pełni wyposażone sale sprawiają, że miejsce to nadaje się zarówno do krótkich spotkań, jak i długich negocjacji lub zebrań. 

Dodano dnia: 2018-02-13

Wystaw OpinieEva dodał komentarz 2018-06-12 08:53:56 Ocena 5

MULTIKOMPLEKS COWORKING BIURA - współpraca z nimi to czysta przyjemność. Wynajem biura na godziny sprawdza się rewelacyjnie.


Telefon: 505-268-068 / Adres: Mostowa 27 / Kod pocztowy: 61- 85 / Miejscowość: Poznań / Domena: http://poznan-coworking.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/