Odzież do pracy w niskich temperaturach - OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.

• OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o. •


Rozglądasz się za firmą, która oferuje dobrą jakościowo odzież do pracy w niskich temperaturach, ponieważ poprzednie ubrania robocze, które zakupiłeś niedawno, są już mocno nadwyrężone i w wielu przypadkach nie nadają się do użytku? Jeżeli naprawdę zależy Ci na dobrej jakościowo odzieży, to z pewnością zainteresuje Cię asortyment firmy Olejnik Systemy Magazynowe, która od lat współpracuje z niemieckim producentem wytwarzającym ubrania robocze przeznaczone do mroźni i chłodni. Odzież ta wykonana jest z najlepszych jakościowo materiałów zgodnie z normami europejskimi, które są kompatybilne z polskimi przepisami BHP.

Wśród oferowanej odzieży znajdują się stroje dla pań i panów takie jak kurtki, pikowane kamizelki, podkoszulki polarowe, spodnie zwykłe i pikowane, kombinezony, a także obuwie, rękawice i czapki. Jest to odzież, która posłuży przez wiele lat, ponieważ jest wytrzymała i wykonana ze świetnych materiałów. Jeżeli nie wiesz, jakie elementy odzieży kupić, skontaktuj się z przedstawicielami firmy, a oni dostosują zamówienie do Twoich potrzeb.

Dodano dnia: 2019-01-23

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48228680972 / Adres: Przedpole 1 / Kod pocztowy: 02-241 / Miejscowość: Warszawa / Domena: http://www.tempex.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Warszawa

http://www.wigra.com.pl/


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/