Wciągarki ręczne - https://www.orome.pl/

• OROME SC •


Wyciągarki linowe elektryczne i ręczne bardzo ułatwiają podnoszenie i przesuwanie w odpowiednie miejsce różnych ładunków, o dużej wadze. Jeśli interesują Cię naprawdę profesjonalne wciągarki ręczne lub elektryczne, to ich szeroki wybór znajdziesz w sklepie internetowym Orome. U nich możesz kupić różnego rodzaju wyciągarki, które mają nośność nawet do 2000 kg. Dzięki temu sprawdzą się w naprawdę wielu różnych branżach i firmach różnego typu. 
Chcesz sprawdzić całą ofertę na wyciągarki ręczne tej firmy? W takim razie odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem orome.pl, i zapoznaj się ze wszystkimi ich produktami. Jesteśmy pewni, że wśród dostępnych u nich wyciągarek uda Ci się znaleźć dokładnie taki model, jakiego szukasz. Zamów wyciągarkę ręczną lub elektryczną o odpowiedniej nośności właśnie u nich i ciesz się wysokiej jakości sprzętem od sprawdzonego producenta, który posłuży Ci przez długie lata. Jesteśmy pewni, że będziesz bardzo zadowolony zarówno z ich produktó, jak i usług. 

Dodano dnia: 2018-01-15

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 77 417 05 07 / Adres: Pułaskiego 17 / Kod pocztowy: 46-200 / Miejscowość: Kluczbork / Domena: https://www.orome.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle

https://www.aptekaurtica.pl/


car1

Uitzendbureau van Doorn

Krapkowice

http://www.praca-w-holandii.com.pl/


car1

Meble kuchenne Legar Łódź

Biała

http://meblelegar.pl/