Skórzana kurtka

• PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński •


Interesuje Cię modna, skórzana kurtka, o wysokich walorach użytkowych i estetycznych? Trwałe, wygodne i świetnie uszyte kurtki ze skór naturalnych kpisz online w Dorjan Leather Collection. Wszystkie modele wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i dodatków, przez co są trwałe, niezwykle wygodne i prezentują się dobrze na męskiej sylwetce. Ich ponadczasowe wzornictwo powoduje, że sprawdzają się w wielu stylizacjach. Zawsze kojarzą się jednak z niewymuszoną, miejską elegancją, pewnością siebie i luksusem marek premium.

Oprócz ustandaryzowanej rozmiarówki producent oferuje usługę indywidualnego dopasowania lub uszycia na miarę oraz wersje z ocieplanym wypełnieniem na chłodniejsze pory roku. Zamówienia realizowane są terminowo, z 12-miesięczną gwarancją użytkowania oraz 30-dniowym prawem zwrotu. Ciekawe wzornictwo i staranność wykonania odpowiadają na potrzeby wymagających klientów.

Dodano dnia: 2018-12-31

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 55 233 00 79 / Adres: Dojazdowa 14 / Kod pocztowy: 82-300 / Miejscowość: Elbląg / Domena: https://sklep.dorjan.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Lupus Fabryka Mebli Sp. z o. o.

Elbląg

https://meblelupus.pl/


car1

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława

https://ctxsport.com/


car1

BERRY Joanna Dedek

Iława

https://berry.com.pl/