Szafy Indeco z Poznania

• P.P.H.U. Jarosław Lipiak •


Szukasz naprawdę dużej szafy do biura, w której uda Ci się poukładać w jasny i przejrzysty sposób wszystkie dokument? W takim razie koniecznie musisz zainwestować w porządną szafę wnękową z przesuwnymi drzwiami. Tego typu szafy, jeśli zostaną odpowiednio wykonane i zaprojektowane, są bardzo pojemne i nie zajmują dużo miejsca, dzięki odpowiedniemu wkomponowaniu ich w otoczenie.
Jeśli interesują Cię wykonywane na zamówienie szafy Indeco w Poznaniu, to polecamy zapoznać się z ofertą firmy P.P.H.U. Jarosław Lipiak. W ich ofercie znajdziesz szeroki wybór szaf wnękowych wykonywanych na zamówienie. Ich usługi są dopasowane do oczekiwań klienta. Dzięki temu Twoja szafa, która wykonają dla Ciebie oni, na pewno idealnie pomieści wszystkie Twoje dokumenty i inne rzeczy, które chcesz uporządkować w biurze.
Zajrzyj na ich stronę internetową meble-kuchennepoznan.pl i sprawdź ich ofertę. Skontaktuj się z nimi już teraz i złóż zamówienie na idealną szafę wnękową do swojego biura. Decydując się na ich usługi, masz gwarancje, że otrzymany mebel będzie wykonany zgodnie z twoimi specyfikacjami.

Dodano dnia: 2018-01-26

Wystaw OpinieKastanieta dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Poszukując szaf wnękowych i to takich, robionych na zamówienie i pod wymiar, trafiłam na ofertę szaf Indeko w P.P.H.U. Jarosław Lipiak. Szafy wykonywane są z niebywałą precyzją i dbaniem o najdrobniejsze szczegóły. To zdecydowanie wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i biura.


Telefon: 61 8102-279 / Adres: Konarzewskiego 24 / Kod pocztowy: 62-030 / Miejscowość: Luboń / Domena: http://www.meble-kuchennepoznan.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/