Biznes na sprzedaż • PROGRES SOLUTION SP Z O O

• PROGRES SOLUTION SP Z O O •


Zakończenie działalności nie musi wiązać się z zamknięciem biznesu, zwolnieniem pracowników, którzy działali na korzyść firmy przez wiele lat. Przechodząc na zasłużony odpoczynek, warto zastanowić się nad sprzedażą biznesu osobie, która nie tylko będzie chciała go dalej prowadzić, ale przede wszystkim rozwinie go jeszcze bardziej, dzięki czemu pomnoży zainwestowane w niego pieniądze.

Zanim decyzja o sprzedaży zostanie podjęta, warto sprawdzić, gdzie bezpiecznie można zamieścić ogłoszenie: biznes na sprzedaż. Godnym polecenia miejscem jest serwis platformainwestora.pl, z którego działalności korzystają rzetelni i ambitni ludzie żądni sukcesu. Każde ogłoszenie i każda transakcja jest weryfikowana przez pracowników portalu, co sprawia, że każdy przedsiębiorca może czuć się tutaj bezpiecznie. 

Umieszczając ogłoszenie o sprzedaży firmy właśnie w tym miejscu, przedsiębiorca ma pewność, że znajdzie godnego siebie następcę. 

Dodano dnia: 2018-12-16

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 690605374 / Adres: Gołębia 5 / Kod pocztowy: 61-834 / Miejscowość: Poznań / Domena: https://platformainwestora.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/