RACZAK Władysław Raczak | Kratka wentylacyjna zamykana

• RACZAK Władysław Raczak •


Podczas instalacji wentylacji należy wziąć pod uwagę konieczność wykonania specjalnych wylotów, których zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru powietrza na zewnątrz domu. Godnym uwagi rozwiązaniem jest kratka wentylacyjna zamykana, jaką dostać można po wejściu na stronę firmy Raczak. Tego typu urządzenia różnią się od siebie właściwościami, dlatego też przed ich zakupem warto zapoznać się z charakterystyką każdego z nich. Dzięki temu dana osoba będzie w stanie wybrać sposób odprowadzania powietrza, który dopasowany będzie do wszystkich jej wymagań.

Kratka wentylacyjna jest popularnym rozwiązaniem, dającym możliwość ukrywania nieestetycznych, wentylacyjnych otworów w budynku. Produkt ten wyróżnia się prostotą i atrakcyjną ceną. Został on zbudowany z dwóch elementów, takich jak kołnierz oraz siatka wykonana z tworzywa. Co więcej, znaczna część kratek ma możliwość regulacji listwami, dzięki czemu użytkownik może zmienić natężenie przepływu powietrza. Kąt nachylenia regulowany jest przy użyciu specjalnej linki, a samą kratkę montuje się z wykorzystaniem tradycyjnych wkrętów.

Dodano dnia: 2019-04-09

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 71 725 61 30 / Adres: Owocowa 13 / Kod pocztowy: 55-002 / Miejscowość: Kamieniec Wrocławski / Domena: https://kratkiraczak.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Przygody na obcasach

Stavanger

https://przygodynaobcasach.pl


car1

Red Sp. z o. o. - Planer Finansowy 24

Wrocław

http://www.planerfinansowy24.pl/


car1

E-CDP

Wrocław

https://www.e-cdp.pl/