Http://www.ramii.pl/pl/farby/polinit-,24.html

• ramii •


Odświeżenia co jakiś czas wymagają nie tylko te ściany, które znajdują się wewnątrz pomieszczeń, ale również te na zewnątrz budynku. Wówczas przydają się farby emulsyjne przeznaczone do malowania elewacji. Aby budynek prezentował się zupełnie inaczej, wystarczy nadać mu inny kolor.

Emulsyjna farba POLINIT hydrofobowa fasadowa z dodatkiem silikonu występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Można ją nabyć w sklepie online działającym na ramii.pl. Nadaje się ona do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykazuje ona odporność na działanie czynników zewnętrznych i promieniowania UV, jak również na szorowanie. Osoby nią zainteresowane dowiedzą się one więcej na jej temat na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/polinit-,24.html. Klienci powyższego sklepu mają do wyboru wariant 1-litrowy i 5-litrowy.

Dodano dnia: 2019-04-20

Wystaw Opinieniadunint dodał komentarz 2019-06-07 14:12:09 Ocena 4

Oferowane w sklepie ramii farby to przede wszystkim markowe produkty o różnym przeznaczeniu w konkurencyjnych cenach. Zajrzycie sobie na ich stronę www by poznać bliższe szczegóły. Mnie już przekonali do siebie.


Telefon: 533 323 561 / Adres: Zielona 87 b / Kod pocztowy: 32-082 / Miejscowość: Bolechowice / Domena: https://www.ramii.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

CzesciAGD.pl

Kraków

https://czesciagd.pl/


car1

Relaks Misja - biuro podróży

Kraków

https://www.relaksmisja.com/