Rozrzutnik

• Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans •


Zastanawiasz się nad kupnem rozrzutnika, a ze względu na dużą ofertę na rynku nie bardzo wiesz, który wybrać? Wszystko zależy od tego, do czego ma Ci on służyć, bo jeśli ma być wielozadaniowy, to wybierz firmę z linku roltrans.eu, która gwarantuje, że jej rozrzutnik będzie niezawodny przez wiele lat. Produkuje je rodzinna firma, która do produkcji stosuje najwyższej jakości materiały, a także podzespoły znanych europejskich producentów.

W zależności od wielkości areału możesz wybrać rozrzutnik od 4 do 14 ton na dwóch lub jednej osi z zawieszeniem tandem, a także z różnymi adapterami pionowymi i poziomymi. Zaletą tych rozrzutników jest także to, że po zdemontowaniu adaptera możesz z niego korzystać, jako z przyczepy do ciągnika, ponieważ rozrzutniki tej firmy przystosowane są do poruszania się po drogach publicznych. Większość z nich służy nie tylko do rozrzucania obornika, torfu czy kompostu, ale także masy zielonej, wapna czy nawozów płynnych. Zajrzyj zatem na podaną wyżej stronę i obejrzyj wszystkie oferowane tam sprzęty, a z pewnością znajdziesz taki, który Cię usatysfakcjonuje.

Dodano dnia: 2019-02-22

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 29 765 02 54 / Adres: Mazowiecka 18 / Kod pocztowy: 06-200 / Miejscowość: Maków Mazowiecki / Domena: https://www.roltrans.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Warszawa

http://www.wigra.com.pl/


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/