Corian Kraków

• SAS Sp. z o.o. •


Robisz meble kuchenne na zamówienie i szukasz dobrej firmy, która będzie dostarczać Ci sprawdzone materiały? Zależy Ci na regularnych dostawach zawsze na czas oraz bardzo dobrych jakościowo produktach w konkurencyjnych cenach? W takim razie odwiedź stronę internetową sassc.com.pl i sprawdź ofertę firmy SAS już teraz. U nich znajdziesz naprawdę szeroki wybór nowoczesnych materiałów do produkcji mebli kuchennych. Możesz u nich zmówić między innymi sklejkę meblową, fronty do szafek kuchennych oraz blaty Corian, które charakteryzują się łatwym utrzymaniem w czystości, odpornością na wilgoć oraz na różnego rodzaju pleśnie, grzyby i bakterie. 
Jeśli interesują Cię blaty Corian  w Krakowie lub w inny mieście w Polsce, to już teraz odwiedź stronę internetową tej firmy i zapoznaj się z ich szeroką ofertą. Sprawdź dokładnie dostępne u nich produkty, złóż zamówienie na wybrane ilości i ciesz się porządnymi materiałami za rozsądną cenę. 

Dodano dnia: 2018-06-16

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 61 81-34-232 / Adres: Bukowska 15 / Kod pocztowy: 62-060 / Miejscowość: Stęszew / Domena: https://www.sassc.com.pl/pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/