Panele akustyczne

• SAS Sp. z o.o. •


Głównym zadaniem izolacji akustycznej jest eliminacja problemu związanego z nadmiernym hałasem i niosącym się pogłosem. Obecnie coraz więcej mieszkań i domów ma otwartą przestrzeń – stropy staja się wyższe, natomiast salon zostaje połączony z aneksem kuchennym. Ponadto, w dobie mody na minimalizm, różnego rodzaju dekoracje charakteryzują się coraz większą prostotą. Wszystko to przyczynia się do powstawania echa. Aby się go pozbyć, warto zaopatrzyć się w panele akustyczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu i metrażu.

Warto jednak podkreślić, że poza tłumieniem pogłosu, panele okażą się nieocenione w przypadku zmniejszenia hałasu w danym pomieszczeniu. Mowa tu przede wszystkim o biurach, w których pracownicy narażeni są na głośne rozmowy współpracowników, czy też domach znajdujących się w sąsiedztwie ruchliwej ulicy. Sprzedażą paneli zajmuje się firma SAS. Klienci mogą liczyć na szeroki asortyment produktów i fachowe doradztwo, w przypadku takiej chęci.  

Dodano dnia: 2019-04-20

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 61 81-34-232 / Adres: Bukowska 15 / Kod pocztowy: 62-060 / Miejscowość: Stęszew / Domena: https://www.obiekty.sassc.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/