Dotacje na projekty B+R

• SENSE consulting •


Nie jest tajemnicą, że Unia Europejska od lat przeznacza duże środki na wsparcie interesujących projektów zgłaszanych przez rozmaite organizacje. Dla małego, średniego i dużego biznesu poszczególne programy są szansą uzyskania środków na realizację ambitnych, rozwojowych założeń. Europejskie struktury nie zostały jednak powołane do rozdawania pieniędzy na prawo i lewo – żeby uzyskać dotację, trzeba złożyć odpowiedni projekt.

Analizując ostatnie lata i pojawiające się tendencje, dużą rolę odgrywają dotacje na projekty B+R (badania + rozwój). Chodzi o to, żeby za ich pośrednictwem zwiększać nie tylko możliwości, ale również innowacyjność firm bez względu na branże, które reprezentują. To w ogóle bardzo ciekawa koncepcja – przeznaczać środki, które pozwalają wzbić się firmie na nieznany wcześniej pułap, ale pod warunkiem zrealizowania badań, które są pożyteczne w sensie społecznym.

Na każdym etapie – wnioskowania czy wdrażania – projektu, ogromną pomoc oferuje firma doradcza Sense Consulting. Kompleksowe wsparcie pozwala realnie spojrzeć na szanse uzyskania unijnej dotacji na badania i rozwój.

Dodano dnia: 2019-04-02

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 61 843 26 11 / Adres: św. Michała 43 / Kod pocztowy: 61-119 / Miejscowość: Poznań / Domena: https://senseconsulting.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Grzegorzew

http://www.agbiurorachunkowe.pl/


car1

Anna Real Estate

Poznań

http://www.anna.com.pl/


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/