http://willa-jerrego.pl/ - Wczasy odchudzające

• WILLA JERREGO •


Wczasy odchudzające co, jak i dla kogo? Wczasy odchudzające przede wszystkim doskonale sprawdzą się dla osób, które bezskutecznie czasem nawet od wielu lat próbują zrzucić zbędne kilogramy, chorują na różne choroby między innymi autoimmunologiczne oraz insulino oporność, które niestety prowadza do otyłości oraz dla wszystkich tych, którzy nie chcą odchudzać się w samotności.

W ofercie ośrodka: willa-jerrego.pl znajdują się turnusy trwające jeden tydzień lub też dłuższe trwające dwa tygodnie. Każdorazowo rozpoczyna się on obiadem około godziny czternastej, a kończy śniadaniem podawanym uczestnikom o godzinie dziewiątej rano. Oprócz zadbania o odpowiednie żywienie w takcie takiego turnusu uczestnicy nie muszą również martwić się o aktywność fizyczną, ponieważ Willa Jerry’ego w trakcie pobytu zapewnia zajęcia fitness, jogę, pilates, stretching, treningi obwodowe, które odbywają się pięć razy w ciągu tygodnia oraz zajęcia z aqua aerobiku z instruktorem.

Dodano dnia: 2018-06-07

Wystaw OpinieJulia Ostrowska dodał komentarz 2018-09-28 13:55:42 Ocena 3

Wczasy odchudzające to bardzo dobra opcja dla tych co chcą sobie wypocząć a także trochę zadbać o swoje ciało.


Telefon: 532809910 / Adres: Turystyczna 16a / Kod pocztowy: 43-370 / Miejscowość: Szczyrk / Domena: http://willa-jerrego.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Plisso

Czechowice-Dziedzice

http://www.plisso.pl


car1

Foto odbicie

Tychy

http://www.foto-odbicie.pl/


car1

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

https://www.aptekawsieci.pl/