Spirulina | https://singularis.com.pl

• Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K. •


Na stronie singularis.com.pl zaprezentowano szeroki wybór produktów, dzięki którym można zadbać o swoje zdrowie.  Wśród nich znajduje się spirulina będąca bogactwem kwasu gamma linolenowego, który wpływa na obniżenie ciśnienia krwi, co zmniejsza ryzyko występowania zakrzepów. Produkt ten wykazuje działanie przeciwzapalne, a na dodatek poprawia aktywność układu immunologicznego. Odznacza się charakterystycznym intensywnie zielonym kolorem.

Regularne zażywanie spiruliny poprawia kondycję włosów i skóry. Łagodzi bowiem zmiany zapalne i pomaga walczyć z trądzikiem. To nieocenione źródło przeciwutleniaczy walczących z wolnymi rodnikami oraz enzymów wspierających tworzenie nowych komórek. Spirulina to źródło białek, witaminy A i B oraz minerałów. Wspomaga ona walkę z wirusami i reguluje pracę gruczołów łojowych, co chroni przed nadmiernym wydzielaniem się sebum i przetłuszczaniem się włosów.

Dodano dnia: 2021-03-11

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 607 674 658 / Adres: Jana III Sobieskiego 9 / Kod pocztowy: 59-220 / Miejscowość: Legnica / Domena: https://singularis.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

E-CDP

Wrocław

https://www.e-cdp.pl/


car1

FOTOS Fotografia i Internet

Milicz

http://www.fotos.net.pl/


car1

Dental Med

Wrocław

https://www.implantywroclaw.com.pl