Układanie światłowodów cena • https://www.astel24.pl/

• ASTEL •


Podstawą działalności tej firmy jest wdrażanie sieci światłowodowej, komputerowej, a także kablowej. Zakres świadczonych usług jest kompleksowy i obejmuje zarówno projekt, jak i wykonanie oraz późniejszą konserwację. Sieć światłowodowa, ze względu na liczne zalety, cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odbiorców. Do najważniejszych plusów tego rozwiązania można zaliczyć przede wszystkim większą szybkość przesyłu danych. Sieć taka odporna jest również na zakłócenia elektromagnetyczne, jest niezawodna i łatwa w obsłudze.

Układanie światłowodów ma cenę uzależnioną od metra. Firma Astel realizuje zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Szczególnie dobra siec taka jest w przypadku biur, szkół czy osiedli mieszkaniowych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezakłócone przesyłanie danych. Wszystkie usługi realizowane są w sposób kompleksowy przez doświadczonych fachowców i według najlepszych standardów. Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia na terenie Warszawy i okolic.

Dodano dnia: 2023-08-13

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 502 626 984 / Adres: Żurawia 24a/10 / Kod pocztowy: 00-515 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://www.astel24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/