Szkolenie z vat

• Ayming Polska Sp. z o.o. •


Jeżeli interesuje cię profesjonalne szkolenie z vat, propozycja firmy Anyming Polska z pewnością spełni twoje oczekiwania. Każde przedsiębiorstwo powinno dbać o to, by jego finanse były bezpieczne i płynne. Dlatego tak istotne jest prawidłowe zarządzanie kwestiami związanymi z podatkiem VAT, o czym więcej na stronie anyming.pl.

Anyming Polska ma w swojej ofercie szeroki wachlarz szkoleń, które dedykowane są pracownikom działów finansowo-księgowych. Podczas kursów uczestnicy zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat podatku VAT. Co więcej, na zajęciach poruszana jest tematyka podatku VAT dla działów Accounts Payable, które specjalizują się w fakturach zakupowych. Ponadto, tematyka szkoleń uwzględnia podatek VAT dla działów AR, podatek VAT dla działów GL, a także przepisy prawne dotyczące podatku VAT obowiązujące w różnych krajach Unii Europejskiej.

Dodano dnia: 2017-12-16

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 22 330 60 00 / Adres: Al. Jerozolimskie 63 / Kod pocztowy: 00--69 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://www.ayming.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/