Czarno biała fotografia

• Brodziak Gallery •


Prowadzący zarejestrowaną działalność twórca, Szymon Brodziak, to artysta-fotograf, którego zdjęcia były wielokrotnie nagradzane podczas prestiżowych konkursów i pokazów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Z jego portfolio można zapoznać się na oficjalnej stronie Szymona, w zakładce Brodziak Gallery. Prowadzi on też własną galerię stacjonarną. Swoje dzieła przedstawia między innymi w Poznaniu i w Warszawie.

Domeną artysty jest przede wszystkim chęć pokazania światu, że czarno-biała fotografia może odzwierciedlać emocje i stanowić element niezapomnianej sesji zdjęciowej, której efekty będą mogły być z dumą prezentowane rodzinie i znajomym. Autor dokłada wszelkich starań, by efekty jego pracy cechowała unikalność. Na fotografiach umieszcza nie tylko odpowiednio ustawione i ucharakteryzowane postacie, ale też przedmioty.

Szymon działa również jako twórca komercyjny. Zaprasza osoby zainteresowane udziałem w sesji do rezerwacji terminu poprzez dostępny online formularz zgłoszeniowy.

Dodano dnia: 2023-09-08

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 795 770 771 / Adres: Głogowska 16 / Kod pocztowy: 60-734 / Miejscowość: Poznań / Domena: https://szymonbrodziak.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/