Sala komputerowa Warszawa • Centrum Szkoleniowe Wspólna

• Centrum Szkoleniowe Wspólna •


Należy zacząć od lokalizacji - pomieszczenia konferencyjne Centrum Szkoleniowego Wspólna znajdują się o kilka minut drogi od najważniejszych punktów w Śródmieściu. Dzięki tej ofercie stolica doczekała się ośrodka z prawdziwego zdarzenia, którego głównym celem jest utrzymywanie i udostępnianie powierzchni szkoleniowych w wysokim standardzie. Dzięki poprzedniemu usytuowaniu przy ul. Pankiewicza firma ma na swoim koncie niemal 900 tys. godzin szkoleń, co stanowi imponujący wynik.

Jeśli pojawia się temat organizacji kursu lub konferencji z wykorzystaniem technik informatycznych, najciekawszą opcję stanowi sala komputerowa, którą w Warszawie najlepiej wynająć przy ulicy Wspólnej. Wystarczy zamówić salę na określoną liczbę osób z prośbą o przygotowanie stanowisk z laptopami podłączonymi do sieci i sprzętem multimedialnym. Można również powierzyć właścicielom organizację lunchu w zaprzyjaźnionych lokalach gastronomicznych.

Dodano dnia: 2019-04-27

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 665 01 77 77 / Adres: Wspólna 56 / Kod pocztowy: 00-686 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://centrumwspolna.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/