Stwierdzenie nieważności małżeństwa warszawa

• Dawid Niemczycki •


Stołeczna kancelaria prawna działa na specyficznym polu, gdyż specjalizuje się w prawie kościelnym (kanonicznym). Klienci często zgłaszają się po pomoc, gdy chodzi o unieważnienie małżeństwa. Prawnik tłumaczy im wtedy, że proces przed sądem kościelnym wygląda zupełnie inaczej niż przed świeckim i muszą zachodzić określone przesłanki, by sakrament został uznany za niebyły. Doświadczony prawnik kościelny pomoże złożyć pismo wnioskujące o unieważnienie wraz z niezbędną argumentacją.

Prawnik, który działa pod szyldem Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki to osoba wysoce wykwalifikowana, profesjonalna i przykładająca dużą wagę do przedprocesowych konsultacji z klientem. Chodzi o wspólne ustalenie strategii, ale także zebranie argumentów i dowodów, którymi trzeba przekonać sąd kościelny, by orzekł on stwierdzenie nieważności małżeństwa zawartego w Warszawie.

Dodano dnia: 2021-05-23

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 885 367 037 / Adres: Jana Kasprowicza 119c / Kod pocztowy: 01-949 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://kancelariakanoniczna.com.pl/

Oceń firmę (1 z 1 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/