Pomiary instalacji elektrycznych zabrze

• Elektro-Mont •


Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że każdego dnia w ich otoczeniu przeprowadza się wiele pomiarów instalacji elektrycznych. Przepisy zobowiązują bowiem zarządce i właściciela budynku do wykonywania co 5 lat pomiarów, mających wskazać na ewentualne uchybienia w pracy instalacji elektrycznej. Jeśli badanie takich uchybień nie wykaże, wówczas można uznać, że instalacja działa prawidłowo.

Badania przeprowadza się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i wszelkiego rodzaju biurowcach, halach produkcyjnych i magazynach. Pomiary instalacji elektrycznych prowadzone przez firmę z Zabrza rozpoczynają się od oględzin zewnętrznych elementów, w tym styków i gniazdek. Firma Elektro-Mont sprawdza poza tym rezystancję izolacji, wykonuje pomiar pętli zwarcia, czy w końcu mierzy skuteczność ochrony przeciwpożarowej. Po wykonaniu wszystkich prac dla potwierdzenia bieżącego stanu wydawany jest protokół pokontrolny. 

Dodano dnia: 2019-10-11

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 693 585 893 / Adres: Skłodowskiej 14c / Kod pocztowy: 41-800 / Miejscowość: Zabrze / Domena: https://elektro-mont.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

P.H. BAU-TEC

Częstochowa

https://bau-tec.pl/


car1

LIMBA

Poręba

https://www.limba.com.pl/


car1

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Bielsko Biała

https://www.csbokna.pl/