Wypożyczalnia hokerów

• Eventomat •


Hoker to podwyższone krzesło barowe o charakterze nieco ekskluzywnym, może być z oparciem lub bez. Bardzo dobrze sprawdzają się one przy organizacji różnego typu imprez. Wypożyczalnia hokerów poza typowymi krzesłami barowymi, dostępnymi w różnych kolorach i wysokościach oferuje także hokery kosmetyczne do stanowisk charakteryzatorskich, jest to hoker składny z wykończeniem aluminiowym. Na stanie wypożyczalni jest obecne 10 takich krzeseł, ale wypożyczalnia ciągle poszerza swoją ofertę, poza tym istnieje możliwość wypożyczenia całych stanowisk charakteryzatorskich, chętnie wykorzystywanych na planach zdjęciowych.

Rzecz jasna, oferta wypożyczalni hokerów byłaby niepełna, gdyby nie możliwość wynajmu barów i recepcji, także tych podświetlanych. Na stronie internetowej eventomat.pl można dowiedzieć się więcej o ofercie i warunkach wynajmu. Warszawska wypożyczalnia gwarantuje elastyczny cennik i kompleksową pomoc techniczną.

Dodano dnia: 2019-04-11

Wystaw OpinieKatarzyna Kwiatkowska dodał komentarz 2021-01-28 15:02:06 Ocena 3

Ostatnio mieliśmy w firmie tematyczną imprezę związaną z dzikim zachodem i od tej w/w firmy wynajęłam hokery, któr idealnie się nadawały.


Telefon: 22 400 16 23 / Adres: Kazimierzowska 25 / Kod pocztowy: 02-572 / Miejscowość: Warszawa / Domena: https://eventomat.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Be Safe S.C.

Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


car1

Psycho-med

Warszawa

https://psycho-med.pl


car1

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

http://aptekanamyslowska.pl/