Rzutnik • https://www.tanietablice.pl

• F.H.U Interbis Mirosław Walenciak •


Specjalizując się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań wizualizacyjnych, nasza firma stanowi przodownika w dziedzinie technologii projekcyjnych. Ugruntowana wiedza oraz innowacyjne podejście do funkcjonalności i designu pozwala nam odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów w zakresie profesjonalnego sprzętu prezentacyjnego. Oferujemy szeroką gamę rzutników – od modeli przeznaczonych dla edukacji po zaawansowane systemy wykorzystywane w sektorze biznesowym i rozrywkowym. Dzięki naszym urządzeniom, prezentacje nabierają nowego wymiaru, zapewniając niezrównaną ostrość obrazu i wierność kolorów.

Misją firmy jest tworzenie technologii, która sprzyja komunikacji wizualnej, bez względu na specyfikę przestrzeni, w której rzutnik znajdzie swoje zastosowanie. Wspieramy naszych klientów kompleksowo – począwszy od wyboru odpowiedniego modelu, poprzez instalację, a skończywszy na serwisie posprzedażowym. Jesteśmy pionierami w implementacji rozwiązań, które umożliwiają efektywne i dynamiczne przekazywanie treści, a nasze systemy projekcyjne nieprzerwanie zyskują uznanie.

Dodano dnia: 2024-01-31

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 791 744 149 / Adres: os. Jagiellońskie 42 / Kod pocztowy: 63-000 / Miejscowość: Środa Wielkopolska / Domena: https://www.tanietablice.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/