Cienkie pierścionki - https://filipowicz.pl

• Filipowicz •


Specjalizując się w produkcji wysokiej klasy biżuterii, nasza firma od lat wyznacza standardy w branży jubilerskiej, dostarczając wyrafinowane i elegancko wykonane produkty. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik obróbki i wyselekcjonowanych materiałów oferujemy klientom wyjątkowe cienkie pierścionki, które zachwycają precyzją wykonania, oryginalnym designem i subtelnym blaskiem. Nasze projekty łączą klasyczną estetykę z nowoczesnymi trendami, zapewniając ponadczasową ozdobę dla każdego, kto ceni sobie delikatność i wyszukaną elegancję.

Jako liderzy w branży stale pracujemy nad innowacjami i doskonaleniem technik jubilerskich, aby każdy detal naszej biżuterii był odzwierciedleniem nieskazitelnego rzemiosła i zaangażowania w pełną satysfakcję klientów. Nieustannie się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe, świeże pomysłu, dzięki czemu każda kolejna kolekcja zachwyca stylowym, niebanalnym podejściem do jubilerskiego rzemiosła. Po nasze pierścionki sięgają pewne siebie panie oraz osoby chcące obdarować kogoś bliskiego.

Dodano dnia: 2024-02-05

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 509 253 325 / Adres: Krzywoustego 17 / Kod pocztowy: 70-252 / Miejscowość: Szczecin / Domena: https://filipowicz.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.

Szczecin

https://iapteka.pl/


car1

Kapitan Cook

Luboń

https://www.kapitan-cook.pl/


car1

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

Sarbinowo

http://piasek-pospolka-zwir-koszalin.pl