Kominki z płaszczem wodnym

• Foremski •


Firma Foremski może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku. Sklep swoją działalność rozpoczął w 1997 roku. Od samego początku stawia na połączenie funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązań z atrakcyjnym designem. Jego propozycją są kominki idealne zarówno do nowoczesnych pomieszczeń, jak i do tych, które zostały urządzone w stylu klasycznym. Wszystkie modele dostępne w ofercie zostały wyprodukowane przez renomowane marki.

W asortymencie znaleźć można między innymi kominki z płaszczem wodnym. Każdy taki piecyk wyposażony jest w specjalny system, który można podłączyć do centralnego ogrzewania. Pozwala to na rozprowadzanie ciepła wytwarzanego przez komorę grzewczą na cały dom (poprzez kaloryfery i ogrzewanie podłogowe). Co więcej, taki kominek to doskonały sposób na nadanie niepowtarzalnego charakteru wybranemu pomieszczeniu. Doskonale komponuje się on z najróżniejszymi elementami wyposażenia, tworząc spójny, estetyczny i przytulny wystrój.

Dodano dnia: 2020-02-13

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 61 29 22240 / Adres: Rynkowa 56 / Kod pocztowy: 62-081 / Miejscowość: Przeźmierowo / Domena: https://www.foremski.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/