http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/ • Psychoterapia Warszawa Ursus

• Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog •


W dzisiejszych czasach zauważyć można, że rozwody są niezwykle powszechne. Zwykle dochodzi do nich w początkach małżeństwa, po roku czy maksymalnie kilku latach od zawarcia. Pokazuje to, że współcześni ludzie, zamiast pracować nad rozwiązaniem problemów, wybierają łatwiejsze rozwiązanie, jakim jest ucieczka od nich, czyli rozstanie. Tymczasem właściwe postępowanie, czyli zapisanie się na terapię par, może uzdrowić związek, praktycznie niezależnie od tego, z jakim problemem zmaga się para, i scementować go nawet na całe życie.

Takie efekty często przynosi psychoterapia na warszawskim Ursusie, prowadzona przez doświadczonych specjalistów. Co ciekawe, spotkania polegają na rozmowie nie tylko z jednym terapeutą - czasem jest ich dwóch, co daje zaskakujące rezultaty i gwarantuje jeszcze skuteczniejszą pomoc. Szczegóły na temat takiego wsparcia można znaleźć na stronie psychiatrapsychoterapeuta.pl.

Dodano dnia: 2019-09-13

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 603 611 980 / Adres: Hennela 10 / Kod pocztowy: 02-495 / Miejscowość: Warszawa Ursus / Domena: http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

E-CDP

Wrocław

https://www.e-cdp.pl/


car1

FOTOS Fotografia i Internet

Milicz

http://www.fotos.net.pl/


car1

Dental Med

Wrocław

https://www.implantywroclaw.com.pl