Garden Spot • Kratki trawnikowe betonowe

• Garden Spot •


Garden Grid to unikalny system wzmocnienia i stabilizacji nawierzchni. Jego podstawa to wyjątkowe kratki trawnikowe stanowiące alternatywę dla betonowych płyt czy kostki brukowej. W tym przypadku do produkcji użyto wysokogatunkowej mieszanki tworzyw sztucznych PP, PE i HDPE. Takie połączenie gwarantuje 25 lat trwałości oraz niezwykłą wręcz odporność na uszkodzenia, a także odkształcenia mechaniczne na poziomie 350t/m2. Te właściwości przekładają się z kolei na mnogość zastosowań w celach związanych z budownictwem, sportem, rozrywką oraz ogrodnictwem. Z Garden Grid można zaprojektować równie funkcjonalną drogę dojazdową, utwardzoną powierzchnię pod halę namiotową, co ścieżkę spacerową lub skwer.

Kompletna gama produktowa tego producenta czeka w ofercie Gardenspot. Firma, która powstawała z autentycznej miłości do ogrodów, dostarcza na rynek najnowocześniejsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania dla przestrzeni otwartych i wnętrz.

Dodano dnia: 2019-11-22

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: +48 (61) 622 95 30 / Adres: Kostrzewskiego 14 / Kod pocztowy: 62-022 / Miejscowość: Rogalinek / Domena: https://gardenspot.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/