Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając | Poznań kancelaria adwokacka

• Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając •


Opisana na stronie i działająca w Poznaniu kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa oferują swoje usługi klientom. Umożliwia osobom i firmom korzystanie z pomocy prawnej w różnych sprawach.

Adwokaci pracujący w kancelarii są wykwalifikowanymi prawnikami, którzy zdobyli zaawansowaną wiedzę w swoich dziedzinach specjalizacji. Są to prawnicy zajmujący się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, pracy, handlowym, nieruchomościami i innymi obszarami prawa. Oferują szeroki zakres usług, dostosowanych do konkretnej sytuacji prawnej.

Jedną z głównych funkcji kancelarii adwokackich jest udzielanie porad prawnych. Klienci, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu swoich praw i obowiązków w określonych sytuacjach, mogą skonsultować się z adwokatem. Prawnik udzieli im informacji i wskaże możliwe kroki do podjęcia.

Kiedy dochodzi do sporów prawnych, adwokaci reprezentują klientów przed sądem. Przygotowują dokumenty procesowe, przedstawiają argumenty, bronią interesy swoich klientów i starają się osiągnąć pożądane rozstrzygnięcie.

Dodano dnia: 2024-01-30

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 604 189 269 / Adres: Paderewskiego 6 / Kod pocztowy: 61-770 / Miejscowość: Poznań / Domena: https://adwokatzajac.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

http://kaskada-hotel.pl/


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/