Noclegi wielkopolska nad jeziorem

• Kaskada Hotel&Restauracja •


Szukasz fajnego miejsca w Wielkopolsce na rodzinny wypoczynek lub wyjazd ze znajomymi? Chcesz spędzić urlop w fajnym miejscu, najlepiej nad jeziorem i najlepiej bez konieczności wyjeżdżania na drugi koniec Polski? W takim razie dobrym rozwiązaniem na wyjazd dla Ciebie i Twoich najbliższych będą noclegi w Wielkopolsce nad jeziorem Kierskim, w Kaskada Hotel&Restauracja. To idealne miejsce na wypoczynek niedaleko centrum Poznania, w malowniczej okolicy. Ośrodek zlokalizowany jest tuż nad brzegiem jeziora Kierskiego, w otoczeniu lasów. Dzięki bliskości natury miejsce to ma niesamowity klimat i jest idealnym miejscem na wypoczynek, bez konieczności pokonywania setek kilometrów. Wystarczy wyjechać niedaleko za miasto!
Na ich stronie internetowej, pod adresem kaskada-hotel.pl znajdziesz więcej informacji na temat tego wyjątkowego miejsca. Możesz obejrzeć zdjęcia z ośrodka, zarówno z jego wnętrza i pokoi hotelowych, jak i z otoczenia, łącznie z plażą. Sprawdź ich ofertę i wybierz propozycję dla siebie. Spędź urlop nad jeziorem w Wielkopolsce razem z rodziną lub przyjaciółmi i spędź niesamowitą przygodę.

Dodano dnia: 2017-11-22

Wystaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 691 500 928 / Adres: Międzyzdrojska 37 / Kod pocztowy: 60-453 / Miejscowość: Poznań / Domena: http://kaskada-hotel.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


• SĄSIADUJĄCE FIRMY •


car1

Premier Group

Poznań

http://premiergroup.pl/


car1

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Kwilcz

https://www.sciskpol.pl/


car1

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Poznań

http://www.confero.pl/